Super zbritje vetëm për ty | Deri në -80%!

Vetëm 2 ditë kohë!

Search

Filloni dhe rritni shitjet tuaja me DropShipping!

3 hours 96 Studentë Ende pa vlerësime Fillestar 12 Tema 4.3 Për Fillestar

Drop-shipping është një nga bizneset më të lehta online për të filluar, dhe ka një treg të dominuar, kështu që paraja është e sigurt. Çdo gjë që të duhet të bësh është të fokusohesh në se si të mësosh sa me shume per këte biznes model, dhe se çfarë mund të bësh që të jesh kaq unik në botën e suksesshme të drop-shipping. Unë jam Vigan Shala, dhe kam për qëllim t’ju orientoj në mënyrën më të lehtë për të filluar, krijuar dhe zhvilluar një biznes me e-commerce. Së bashku me shumë ide kreative, alternative, platforma, sekrete dhe shumë mënyra që ju mund të bëheni ekspert të drop-shipping dhe të ndiqni një karrierë të suksesshme në këtë industri. Ky kurs përmban materiale të organizuara në një sillabus dhe zhvillon procesin hap pas hapi të këtij modeli biznesi. Dhe eshte i garantuar per te ju funksionuar gjtihmone, andaj ski cka pret.

Shfaq më shumë

Bravo Bravo

Baba kursi, sot ja kom fillu me shitje ne dropshipping.

2024-05-19 01:31:14

Kursi osht shum i mirë, veç kisha dasht pak ma shumë detaje nja dy vende.

Vigan kallxon mir ama ndoshta kish pas nevojë me spjegu edhe pak.

2024-05-19 01:29:14

shume mire amo pak shpejt.

kom pas disa pytje amo nefund krejt ja kom dal

2024-05-19 01:26:59

Ky kurs osht pikë!

Krejt i qartë edhe Vigani mka ndihmu për qkado.

2024-05-19 01:25:43

Shume i knaqur me kursin e Viganit

Krejt qysh duhet me fillu dropshipping e mson. Ma i miri kurs n’ket fushë, pa diskutim.

2024-05-19 01:09:14

Hallall ju koft, bravo per kusin.

👏

2024-05-19 01:07:52

I KOM HARGJU PARET KOT PER KIT KURS! MOS E BLENI!

Ky kurs osht total i panevojshem, mos i hargjoni paret kot sja vlen, une e kom ble edhe skom msu sen prej tij, kta jon dallavergjit ma tmdhej

2024-01-23 06:01:05

39.99 85.99

Vigan Shala

Trajner Biznesi

0,0Vlerësimi i instruktorit
96
Studentë
1
Kurs/e
0
Vlerësime

Vigan Shala është një Entrepreneur Serial, Content Creator, Influencer, Trajner Biznesi, Specialist i Marketingut dhe Aktivist i të Drejtave të Njeriut me baze në Prishtinë. Vigani është diplomuar në nivelin bachelor nga Universiteti i Biznesit dhe Teknologjisë, në departamentin e Shkencave Politike, me specializim në Marrëdhënje Nderkombëtare dhe Diplomaci. Me profesionin aktual si Specialist i Influencer dhe Affiliate Marketing për SealSkinCovers.com me seli në New York. Vigani ka ndërtuar rrjetëzime gjigante mes individëve dhe bizneseve, duke përdorur mënyra unike të komunikimit dhe strategji kreative për promovimin e biznesit dhe produktit, me forma (UGC) te marketingut. Kjo ka pasuar një efekt dominues në zhvillimin e përgjithshëm të kompanisë dhe departamentit të marketingut. Prandaj, kur bëhet fjalë për mësime të strukturuara, informative dhe profesionalisht funksionale, Vigani është zgjedhja juaj perfekte si instruktor dhe trajner biznesi në platformën Edukohu Online.

Shiko detajet

Sign Up

Mësoni në kohën tuaj nga universitetet
dhe bizneset më të mira.

                                                             

                                                                   

                                       Keni llogari?Kyçuni

×